CHOICE Finland -jälleenmyyjät:
Helsinki:  
Kaivopuiston apteekki www.kaivopuistonapteekki.fi
Ettonet Oy www.ettonet.fi
Punavuoren apteekki www.punavuorenenapteekki.fi 
Runebergin apteekki www.runeberginapteekki.fi 
Hirvaskangas: 
Hirvaskankaan Apteekki www.hirvaskankaanapteekki.fi
Kaavi:
Kaavin Apteekki www.kaavinapteekki.fi
Nokia:  
Nokian 1. Apteekin www.nokianapteekki.fi 
Oulu:
Kauneushoitola Terveys- ja kauneuskulma  
www.terveysjakauneuskulma.com
Oulainen:
Oulaisten apteekki www.oulaistenapteekki.fi
Parkano:Parkanon apteekki www.apteekki.fi
Seinäjoki:  
Seinäjoen Apteekki www.seinajoenapteekki.fi
Riihimäki:
Apteekki Merkos www.apteekkimerkos.fi
Suolahti:   
Suolahden Apteekki www.suolahdenapteekki.fi
Tampere: 
Koskikeskuksen apteekki www.koskikeskuksenapteekki.fi
Tampereen Koivuapteekki www.koivuapteekki.fi
Tammerkosken apteekki www.tammerkoskenapteekki.fi
Koskikeskuksen apteekki www.koskikeskuksenapteekki.fi
Turku:
Meikki, Kauneus ja hyvinvointi Anniinna www.ecobeautywellness.com
Tornio:
Parturi-Kampaamo Takkumari
Vaasa: 
Vaasan Kirkkoapteekki www.vaasankirkkoapteekki.fi
Palosaaren apteekki www.palosaarenapteekki.com 
Valkeala:  
Valkealan apteekki www.valkealanapteekki.fi 
Valkeakoski: 
Koskikaran Apteekki www.koskikaranapteekki.fi
Varpaisjärvi:
Varpaisjärven Apteekki www.varpaisjärvenapteekki.com
Verkkokaupat:
Viherapteekki www.viherapteekki.fi  
Aito suomalainen www.authentic.fi
Bellapuoti www.bellapuoti.com